Novinky AVril....

8. července 2009 v 18:39 | LoVe HaNuShKa <3 |  Avril Lavigne
Après plusieurs semaines sans de nouveautés bien concrètes, le magazine Elle Canada met Avril en couverture dans son édition d'août 2009. Dans ce magazine on apprend tout d'abord que son quatrième opus est prévu pour novembre 2009. L'article annonce que cet album reflètera la maturité d'une jeune femme de 24 ans, mais sera toujours un mélange de ballades et de morceaux plus rock.

Il est ensuite confirmé que sa ligne de vêtements Abbey Dawn sera disponible au Canada dans les magasins BoatHouse mi-août 2009.
Toujours concernant sa marque de vêtements, Avril annonce qu'elle va proposer des sacs pour la rentrée, puis elle s'étendra au secteur des lunettes d'ici 2010.

Avril parle également de son premier parfum Black Star qui sera en vente au Canada à l'automne. Elle explique qu'il n'est pas impossible que la chanson pour la publicité fasse partie de son prochain album.

ČESKÝ PŘEKLAD... KLIKNI NA CELÝ ČLÁNEK:
TEN KDO TO NECHCE ČÍST TAK MÁ SCHRNUTÍ NA KONCI...

Po několika týdnech bez velké konkrétní zprávy, časopis Elle Kanady setkali v dubnu, se ve svém vydání ze srpna 2009. V tomto časopise se učíme, že první jeho čtvrtého alba je plánováno na listopad 2009. Tento článek říká, že toto album je odrazem vyspělosti mladá žena, 24 let, ale vždy bude směs balady a rockové skladby.

Ten později potvrdil, že ji oděvní linie Abbey Dawn bude k dispozici v Kanadě Boathouse v obchodech mid-srpen 2009.
Stále na svém oděvy značky, v dubnu oznámila, že bude nabízet tašky na záda, pak se rozšíří na oko oblasti do roku 2010.

Duben také hovoří o jeho první vůně Black Star, který se bude prodávat v Kanadě na podzim. Ona vysvětluje, že to není nemožné, že píseň pro reklamu je součástí jeho příští album.


Avril Lavigne bude nabízet Abbey Dawn tašky na záda....
A písnička z reklamy na Black Star bude součístí jejího dalšího Albumu...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama