Typy na letní a jarní ůčes

18. července 2009 v 15:19 | HaniczQa píše.... |  Rady a tipy
Vsaď na ofinu
Nové sezoně kraluje lehkost a nadýchanost, ale nejdůležitější jsou ofiny. To je dobře, protože ofiny jsou super. Můžou být střižené rovně jako podle pravítka nebo vypadat, jako by je rozfoukal vítr. Konce vlasů se můžou vesele kroutit, nemusíš si dělat hlavu, když nebudou poslušně "ulízané".Rudý bob

Pro koho: dívky s protáhlým, úzkým obličejem trojúhelníkového tvaru.
Střih: Tohle je varianta klasického účesu, tzv. bobu - docela dlouhá ofina, vlasy kolem tváře jsou od poloviny lehce prostříhané. Hustou ofinku kadeřník roztřepil do rozházených pramínků.
Úprava: Kdybys tenhle účes důkladně upravila, narovnala, vypadala bys slušně, spořádaně a… trochu nudně. Proto s nadcházejícím jarem otoč hřeben na druhou stranu a natoč vlasy obráceně. Jestli jsou příliš měkké a nedrží, vetři do nich trochu tužidla a pak konečky důkladně protřepej prsty. U tohoto účesu je nejdůležitější rovná ofinka, kvůli které vypadají vlasy stylově a vesele. Díky roztřepaným koncům dostane tvůj obličej veselý a jarní šmrnc.
Kondicionér v pěně, který zvětší objem vlasů, Vivality

Egyptská princezna
Pro koho: V tomhle účesu vypadají dobře dívky s oválnými tvářemi, ale také ty, které mají širší lícní kosti.
Střih: Aby ses mohla česat jako egyptská královna, nemusíš mít příliš dlouhé vlasy. Důležité je, aby byly všechny prameny stejně dlouhé. Ofina musí být také střižená jako podle pravítka.
Úprava: Vlasy pročeš hustým hřebenem. Potom je postříkejte speciálním přípravkem pro lesk a narovnání. Účes po takové péči vydrží celý den, ale během česání mu musíš věnovat trochu víc práce.
Silně fixační gel-sprej pro zářivou barvu, Wellaflex

Jarní avantýra
Pro koho: pro každý typ obličeje, jak úzký, tak kulatý. Účes je dokonalý pro jemné vlasy.
Střih: spočívá ve stupňovitě ostříhaných pramenech. Ofina je rovná, zastřižená do tvaru trojúhelníku, na stranách pokračuje přímo k linii brady.
Úprava: důležité je zajistit, aby vlasy zůstaly celý den rovné. Pomůže ti v tom vyhlazující přípravek a sušení přes hodně velký kartáč, který, i když je kulatý, vlasy narovná. Dobře rozčesané a vyhlazené vlasy se víc lesknou. Vypadají krásně, když do nich zafouká vítr, nebo když se při každém pohybu hlavy zalesknou na tváři a ramenech.
Vyhlazující a zpevňující termoochranné tužidlo pro hladký účes, ShockWaves
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama